Duben 2018

Jedinečný život v minutě - představení projektu

26. dubna 2018 v 16:53 | Hana Hořáková
"Jedinečný život v minutě" je projekt minutové video pro firmy i jednotlivce, události, jedinečné osobnosti s jedinečnou povahou, technikou, technologií, sportem nebo výrazem. Když jsem s natáčením začala tak jsem zjistila, že často natáčím své vrstevníky a všechny mé zákazníky spojuje jedna věc. Jsou opravdu jedineční, troufám si říci až geniální a v jednom případě jsem si položila otázku: proč tento člověk potřebuje mne, když je 100 x lepší jak já? Pak jsem přišla na to, že je skupina lidí, která z různých důvodů si neumí poradit s technikou. Ve světě v které nyní žijeme, je internet, hodně zásadní pro podnikání. Současně je pro tuto skupinu neekonomické kupovat si programy a techniku, aby si mohli čas od času natočit jedno dvě nebo tři videa a trávili nad tím mnoho času. Možná si kladete otázku a proč zrovna video? Odpověď je více jak jednoduchá, Youtube je jeden z dominantních vyhledávačů na internetu….


Jedinečný život v minutě - Pravopisná posilovna

23. dubna 2018 v 10:15 | Hana Hořáková |  Psáno jen tak

Jedinečný život v minutě - Pravopisná posilovna

A když je k nim dovede, tak ještě tak do nich jakoby žďuchnout a jděte dál, říká Eva Suchomelová. Stejně tak učí v Pravopisné posilovně metodou, kterou sama vymyslela. Jako trénujete svaly, trénujete i pravopis. Opakováním a postupným přidáváním těžších cvičení. Není třeba trénovat, co umíte, protože to je zbytečné, trénujete už jenom to, co vám činí potíže. Paní Eva v Pravopisné posilovně s vámi buduje správnou češtinu, jak sama říká, od kostí, přes maso, až po ten make-up. Pravidla pravopisu vám dají tu samotnou kostru, na ni přiděláte svaly, to je psaní čárek. Nakonec pilováním stylistiky dodáte make-up.

Jedinečný život v minutě - Babinec a Iva Siřišťová

9. dubna 2018 v 12:05 | Hana Hořáková |  Psáno jen tak

Jedinečný život v minutě - Babinec a Iva Siřišťová

Vymýšlí, tvoří, organizují, jsou jak ženy ve větru. Jednou tu a najednou jinde. Postaví před vás chlebíček, upeče dort, ještě vám k tomu zatančí a najednou ji vidíte, jak reguluje topení, aby bylo všem zúčastněným na "Babinci" teplo a dobře. Ničeho se nezalekne. Další den Ivu vidíte v televizním pořadu "Hobby naší doby", při výrobě dekorací z jutového provázku a kávových zrn nebo šije levandulové panenky. S nesmírným nadšením a elánem se pustí úplně do všeho. Na pořádaných akcích má tento "Babinec" mnohdy větší návštěvnost, než sama vesnička má obyvatel.