Březen 2018

Jedinečný život v minutě - Dobroty od Milušky

26. března 2018 v 9:28 | Hana Hořáková |  Psáno jen tak
Nositelka jména Miluška je předurčena k tomu, aby byla milovaná. Navíc, když dělá dobroty, které nejsou jen na mlsný jazýček. Nejde ji nemilovat. Tak banální věc. Jdete do obchodu a koupíte si rohlík. Pro mnoho lidí, je to nesmírný problém. Možná se divíte, ale ještě stále není běžné, že si v klasických obchodech koupíte rohlík nebo jinou potravinu, bez vajec, bez lepku, bez laktózy, bez cukru a bez soli, v podstatě na jakoukoliv alergii. Miluška to umí, udělá zákazníkovi na míru chleba a klidně upeče dort a přidá pralinky. Tito lidé jako je ona, jsou výjimeční a v podstatě nenahraditelný, vždyť zodpovídá za život zákazníka. Stačí, aby udělala jednu chybu, a doslova jde o život.

Jedinečný život v minutě - Moskvič jede

12. března 2018 v 11:28 | Hana Hořáková |  Psáno jen tak
Nejkrásnější zvuk na světě. Jejich srdce bijí ve stejném rytmu. O kom je řeč? O Moskviči a jeho majiteli. Vypadá jako obyčejný člověk. Přesto má něco navíc. Dokáže vnímat symfonii motor. Rozpozná, jaké auto přijelo. Zanechaný otisk vzorku pneumatiky v písku, štěrku či sněhu jim neunikne a vás vždy prozradí. Pro běžné smrtelníky nepochopitelné, proč si motor nenastartují a tlačí auto? Z lásky k vozu. Přeci nebude na těch pár metrů popojíždět se studeným motorem. Ano to jsou všichni ti, kdo se narodí s láskou k vozům. Pepa Hořák a mnoho jemu podobných kamarádů, kteří se schází, protože jim je spolu dobře. Jsou nenápadní, přesto jedineční, jedni z nás.

Jedinečný život v minutě - fotbal v chůzi

4. března 2018 v 9:25 | Hana Hořáková |  Psáno jen tak

Věnují se fotbalu v každém věku, aby byl fotbal přístupný pro všechny. Fotbal má být láskou na celý život. Senior fitnes ve spolupráci s FAČR zahájila propagaci fotbalu v chůzi (walking fotbalu), který je prioritně určený seniorům 60 + let a jehož patronem je dlouholetý kapitán, československé fotbalové reprezentace, Jan Fiala.
https://www.youtube.com/watch?v=nKBZtt-3FjU&feature=youtu.be