Květen 2015

Jak být ředitelkou

17. května 2015 v 22:17 | Hana Hořáková

Jak být ředitelkou

Je to jeden drsný příběh z mého života. Víte jak se stát šéfredaktorkou, ředitelkou, manažérkou no prostě jakoukoliv "užasnou" profesí kterou se chcete stát? A vůbec nemusíte mít vzdělání, zkušenosti vědomosti atd.
Nevěříte?
Koupíte si doménu uděláte živnost volnou uděláte internetový časopis, napíšete vy, nebo zadáte někomu napsat články. A jste šéfredaktorkou. Uděláte si hezké fotky začnete se tak prezentovat koupíte super hadry a boty na jehlách.
Uděláte fotky se známými osobnostmi a už není pochyb, že nejste schopná šéfredaktorka navíc když se prezentujete, že jste "Kouč", který radím jiným podnikatelům jak úspěšně podnikat.
Nikdo se nepídí po minulosti...třeba po tom, že máte vymazaný trestný rejstřík, protože se to tak dělá u některých přestupků.
Říkáte že scifi?
Omyl realita dnešní svět....ten příběh má pokračování v konkrétní osobě, ale to už není pro zveřejnění....

Ano a jak je to jednoduché. Více méně to muže udělat každý. Asi si také začnu na vizitky psát ředitelka nebo výkonný manažer a bude to pravda, také jsem, spisovatelka u 2 knih co jsem vydala už to mohu říc a celebrita 8 let na obrazovce z toho 6 let v jednom pořadu také není krátká doba. Tak jsem našla, kde dělám chybu a hurá do boje. Kdo přijde na veletrh kde se budu prezentovat projektem, který jsem založila budu vypadat jak podnikatelka.
Sexy šat, jehly tak se přijďte se mnou vyfotit. Nikdy nevíte, kdy se vám bude fotka se mnou "celebritou" hodit do podnikání....

www.kufrovetrhy.cz


Betonové květináče

11. května 2015 v 20:36 | Hana Hořáková |  Návody

Betonové květináče, které zvládne žena

Koupíte si v Obi betonovou směs ze 3 hrubostí, tu nejhrubší.
Rozmícháte v kolečku na konzistenci "akorát" nesmí být moc řídká.
1.jpg
Vezmete, staré nádoby ve tvaru jaký se vám líbí a vypodložíte starým namočeným hadrem.
Udělejte hodně skladů. A na vnitřní stěny naneste tuto mokrou směs.13.jpg
Asi po 5 hodinách udělejte klacíkem odtokové dírky. Nevadí když nebudou úplně naskrz to pak prošťouchnete něčím ostrým.
Nechte asi 3 dny schnout.7.jpg
Vyjměte z nádoby, odstraňte hadr. Nechte doschnout.
Při velkém teple po 3 dnech květináče několikrát denně polijte vodou, aby beton dozrál. Jinak stačí 1x za den. Po asi týdnu můžete sázet květiny
11.jpg
10.jpg
9.jpg
8.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg