Srpen 2014

Ze života s vnoučaty

22. srpna 2014 v 22:22 | Hana Hořáková
Přijdu domu tam Mařenka s dětmi tak jsem odložila nákup počítač sebe na lavici a přilehlá místa na zahradě Venda povídá: kap kap a ono opravdu začalo pršet co pršet slejvák tak jsem utekla pod stříšku garáže s Kubíkem v ruce a Vašíkem vedle sebe, zbytek rodiny jsem koordinovala: počítač, nákup, sedačka Kubíka, taška, skládací postýlka Vašíka, vše leželo v mžiku v kuchyni. Mravenec by se neprotáhl. Do toho všeho se Venda pokakal a smrděl na sto honů. Zrovna nutně musejí chodit známý za Pepínem. Tak naznačím Mařence, ať už jede domu, že jdeme umýt to nadělení a spát. Vysílám syna, aby šel pro tátu, aby sestavil postýlku. Všude je neskutečný binec, protože jsem se musela prohrabat do spodu tašky a najít Vendy pyžamo. Ale stejně asi spí v něčem jiné :D sedím uprostřed toho všeho a mám pocit že se tu asi 5 let neuklízelo hlavně ať už nikdo nechodí, protože by nás musel pomluvit.....

Víkend pracovně úžasný

10. srpna 2014 v 23:20 | Hana Hořáková

Víkend pracovně úžasný a 480 km za sebou

Úžasný nápad postaviček z mechové gumy ale malý, zádrhel balení. Zákazníci nevědí co se mi to v prodejně v regálu "povaluje." Tak jsem se rozhodla naučit se stavebnici sestavit přímo u výrobce, abych zákazníkovi nabídla na prodejně vzorek a vyrazila směr Morava.
img_4874.jpg
U výrobce razítek v Brně, který dokáže, vyrobit snad zázraky na počkání jsem si vyzvedla "ručně" vyrobené razítko, které jsem si nechala udělat.
img_4872.jpg
Během dne mi odpadla jedna schůzka u zákazníka tak jsem jela rovnou za kamarádkou, která mne ani nemusel přemlouvat, ať u ní na Vysočině přespím. Tedy nevím, zda jsme spaly, když jsme šly spát kolem druhé hodiny ranní. Když jsem přijela v neděli ráno domu tak moje auto vypadalo takto.
img_4869.jpgimg_4870.jpg
Sedělo natolik, že jsem jela pomalu a spotřeba, kterou já neřeším, ale manžel hlídá, byla 5,7 a dostala jsem pochvalu.
A co je v autě? No přeci zboří do prodejny. Přijďte, se podívat budu se těšit.
img_4877.jpg


náramky z gumiček Rainbow Loom a Loops

5. srpna 2014 v 15:49 | Hana Hořáková

Náramky z Gumiček Loops

Náramky z Gumiček Loops

Materiál, sadu i gumičky koupíte v kamenné prodejně:
Mladoboleslavská 13, Praha i v eshopu
čerpáno zde: www.hanahorakova.cz
jdtsrabnj-kopie.jpg

další návody: http://www.rainbowloom-original.cz/navod